!!!Snaha o obnovení tohoto blogu!!!

Váš názor SEMKY pls.

Vtipy1

7. května 2008 v 14:41 | Nelluška:o)) |  *VtIpY*
Pepíček starej sprosťáček vždy přijde pozdě do školy a řekne sprostou výmluvu. Ve třídě je sám kluk a jinak samé holky. Má přijít inspektor a tak učitelka říká holkám: "Jestli Pepíček zase příjde pozdě, a bude tady pan inspektor, a řekne sprostou výmluvu, tak vstaňte a odejděte ze třídy." Pepíček samozřejmě příjde pozdě a učitelka se ho ptá: "Tak Pepíčku, copak se ti dneska přihodilo?" Pepíček říká: "Ale, vedle nás stavěli bordel, tak jsem se chvíli díval!" Holky odcházejí a on na ně volá: "Holky, kam jdete, maj teprve základy!"
Co má společného chytrá blondýnka a UFO? Každý o nich mluví, ale ještě nikdo je neviděl.
Povídá učitelka dětem: "Děti, zítra k nám přijde inspektor." "A který? Kojak, nebo Columbo?"
Jede had na kole a žížala na něj bafne. Had spadne z kola, otřepe se a nazlobeně povídá:
"Žížalo, ty jsi ale kráva, kvůli tobě jsem si odřel koleno!"
Blondýnka má první den v práci jako uklizečka. Jde za šéfem a ptá se: "Pane šéf, s čím mám začít?" Šéf odpoví: "Umyjte podlahu ve výtahu" "A mám ji umýt v tomhle patře nebo ve všech?"
Jedou dvě blondýnky na kole a na semaforu mají červenou. Jedna z nich řekne:"Jé, to je hezká barva." Najednou je tam oranžová: "Jé, ta je ještě hezčí!" A mají zelenou: "Vidíš jak se vyplatí čekat? Tahle je zatím nejhezčí..." A mají zase červenou:"Tak už jsme viděly všechny. Jedem!"
Příjde učitel do třídy a řekne: "Tak děti, tato místnost má 15 m2 a sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů. Kolik je mi let?" Udivené děti otevřou pusu dokořán a nevědí. Přihlásí se Pepíček a říká: "48 let." Na to ucitel: "Vyborně, jak jsi na to přišel?" "No, já mám doma bratrance, tomu je 24 a táta říká, že je napůl debil."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Top ČlánkyxPageRankxuloz.to - sdilej snadno dataxTestpark.cz - testy, hry, tapetyx x